Menu

BlackCat


Black Cat to profesjonalne biuro detektywistyczne zrzeszające najlepszych detektywów z całego kraju. Biuro agencji mieści się w Warszawie, ale pracownicy działają praktycznie na obszarze całego globu. Lata doświadczeń w branży pozwoliły prywatnym detektywom na zdobycie wiedzy, która jest obecnie wykorzystywana w trakcie każdego zlecenia.

Dużą przewagę nad konkurencją Black Cat zyskał dzięki niewygórowanym cenom za swoje usługi oraz bardzo dużą skutecznością – firma świadczy usługi zarówno osobom prywatnym jak i małym oraz średnim przedsiębiorcom. Nawiązanie współpracy z agencją jest banalnie proste – wystarczy skontaktować się drogą telefoniczna ze specjalistą Black Cat, a następnie umówić się na pierwsze spotkanie, w trakcie którego można ustalić z detektywem wszelkie szczegóły zlecenia oraz wymagania. Do tej biuro detektywistyczne posiada bardzo dobrą renomę w związku ze świadczeniem usług na najwyższym poziomie – jest to bardzo ważne, jeżeli zwrócimy również uwagę na stosunkowo niskie ceny. Dzięki Black Cat, na polskim rynku pojawiły się całkowicie nowe standardy, które do tej pory nie były znane. Warto skorzystać z usług właśnie tej agencji, ponieważ łączy ona w sobie doświadczenie z wiedzą.

Dane firmy

Adres: ul. Górczewska 27/35, 01-139 Warszawa

Telefon: 577-017-251

Poczta elektroniczna: biuro@blackcat24.pl

Adres strony int.: http://www.blackcat24.pl

Obszar działania: Cała Polska

Parse error: syntax error, unexpected 'mythemeshop' (T_STRING) in /home/ltbseo3/domains/mejdinpoland.pl/public_html/wp-content/themes/monospace/comments.php on line 14