Menu

Brique Development


BD Wrocław to rodzinna firma z tradycjami, od pokoleń przekazującą sobie kunszt budownictwa, a od 10 lat działająca oficjalnie jako firma zyskująca sobie coraz większe uznanie i zadowolenie wśród klientów. W skład ich oferty wchodzi przede wszystkim budowa od podstaw domów, bloków jak i całych osiedli, ale również usługi brukarskie, tynkowanie, roboty ziemne, ocieplanie budynków, prace remontowe i wykończeniowe, zakładanie instalacji elektrycznych oraz grzewczych, a również montowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Firma ta ma bardzo duże doświadczenie w tego typu pracach, o czym można się przekonać odwiedzając ich stronę internetowa. Swój sukces firma zawdzięcza swoim oddanym pracownikom, którzy od 10 lat rozwijają się wraz z BD Construction, nieustannie ulepszając jakość wykonywanych usług. Kluczem w pracy tej firmy jest nienaganna współpraca z klientem, oraz jego umiejętne słuchanie. BD Construction wie, iż wzajemne zaufanie jest bezcenne, a to klient finalnie musi być w pełni zadowolony we wzniesionej konstrukcji lub wykonania innego rodzaju usługi.

Dane firmy

Adres: ul. Szarotkowa 6, 55-093, Kiełczów

Telefon: 509 046 294

Poczta elektroniczna: kontakt@bdconstruction.pl

Adres strony int.: bdconstruction.pl

Obszar działania: Wrocław

Parse error: syntax error, unexpected 'mythemeshop' (T_STRING) in /home/ltbseo3/domains/mejdinpoland.pl/public_html/wp-content/themes/monospace/comments.php on line 14