Menu

EkaRent – wypożycz samochód w Gdańsku i Gdyni


Szukasz możliwości wypożyczenia samochodu osobowego lub pojemniejszego pojazdu dostawczego? Dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość znalezienia idealnego modelu auta, dzięki skorzystaniu z usługi rent a car. Specjalizujemy się w oferowaniu wyjątkowych pojazdów, które sprawdzają się dla osób prywatnych w różnych sytuacjach. Być może przyjechałeś do Gdyni w celach służbowych i zależy ci na skorzystaniu z komfortowego sposobu poruszania się po mieście? Jeżeli tak, to nasza oferta kierowana jest właśnie do ciebie!

Profesjonalna usługa rent a car

W ofercie wypożyczalni samochodów EkaRent znajduje się duży wybór pojazdów, które sprawdzą się w sytuacji, gdy nie posiadasz auta lub twój pojazd odmówił posłuszeństwa. Dbamy o bezpieczeństwo twoje i twojej rodziny dlatego dla osób, które potrzebują oferujemy możliwość skorzystania z oferty wypożyczenia fotelika dla dziecka.

Dane firmy

Adres: ul. Batalionów Chłopskich 25 , 81-415 Gdynia

Telefon:  48 884 894 884

Poczta elektroniczna: biuro@ekarent.pl

Adres strony int.: http://www.ekarent.pl/

Obszar działania: Gdynia, Gdańsk

Parse error: syntax error, unexpected 'mythemeshop' (T_STRING) in /home/ltbseo3/domains/mejdinpoland.pl/public_html/wp-content/themes/monospace/comments.php on line 14