Menu

PM Bike


Sklep internetowy PM Bike na rynku sprzętu rowerowego wyróżnia się profesjonalizmem i dbałością o klienta. Oferta sklepu skierowana jest zarówno do kobiet i mężczyzn, jak i do dzieci. Dzięki szerokiemu asortymentowi, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Różnorodność produktów pozwala dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb. Rowery oferowane przez PM Bike to produkty klasy premium. Zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są bezpieczne i wytrzymałe. Kupisz tu produkty takich marek jak Kross, Diamant czy Winora.

Oprócz tego sklep oferuje zakup różnego rodzaju akcesoriów rowerowych: świateł, zabezpieczeń, liczników i innych elementów wyposażenia. Skontaktuj się ze sprzedawcami lub odwiedź stacjonarne sklepy w Zabrzu i Rybniku, by po prostu cieszyć się radością z jazdy rowerem. Wysoko wykwalifikowani pracownicy zaproponują Ci najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Sklep oferuje atrakcyjne rabaty.

Dane firmy

Adres: ul. Wodzisławska 11, 44-200 Rybnik

Telefon: (+48) 789 300 042

Poczta elektroniczna: sklep@pmbike.pl

Adres strony int.: http://www.pmbike.pl

Obszar działania: Polska – sklep internetowy

Parse error: syntax error, unexpected 'mythemeshop' (T_STRING) in /home/ltbseo31/domains/mejdinpoland.pl/public_html/wp-content/themes/monospace/comments.php on line 14