aitik

aitik

aitik oferuje swoje usługi na potrzeby wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw i zapewnia im odpowiednie wsparcie informatyczne w postaci rozwiązywania licznych problemów technicznych, aktualizacji oprogramowań, ich konfiguracji, zarządzania serwerami, planowania i obsługi sieci internetowej oraz budowania i nadzorowania baz danych klienta.

Oferta tej firmy jest dosyć zróżnicowana, dlatego zachęcamy do przeanalizowania szczegółów oferty na oficjalnej stronie internetowej firmy. aitik wychodzi naprzeciw wszelkim potrzebom swoich klientów, oferując im wybór 3 różnych pakietów abonamentowych. W zależności od indywidualnych predyspozycji, możesz zdecydować się na zróżnicowany zakres i cenę takiego wsparcia. Aitik.pl oferuje pomoc na żądanie odnośnie licznych problemów informatycznych.

Dzięki rozwiniętemu helpdeskowi aitik, uzyskasz szybką i w pełni kompetentną pomoc drogą telefoniczną, mailową, a także za pomocą połączenia zdalnego. Istnieje ponadto możliwość dojazdu do bazy klienta w razie takiej potrzeby. Zespół aitik zna bardzo dobrze język angielki, co umożliwia mu pracę z najróżniejszym sprzętem i programami. Firma aktywnie monitoruje wszelkie nowinki techniczne odnośnie systemów, programów, ich dodatków oraz zachodzących zmian w świecie informatyki. Pozwala to na bardzo szybkie i celne zidentyfikowanie powstałego problemu oraz jego rozwiązanie.

Dane firmy

Adres: ul. Drukarska 38, 53-312 Wrocław

Telefon: 48 71 333 38 89

Poczta elektroniczna: pomoc@aitik.pl

Adres strony int.: aitik.pl

Obszar działania: Wrocław i okolice