Atrakcje dla rodziców z dziećmi we Władysławowie

 Atrakcje dla rodziców z dziećmi we Władysławowie

Władysławowo to piękna nadmorska miejscowość, która jest niezwykłym miejscem na wakacyjny wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Jej wizytówką jest oczywiście plaża, która rozciąga się na olbrzymiej długości 23 kilometrów. Ze względu na moc atrakcji oferowanych dla indywidualnych turystów, ale także dla rodzin z dziećmi jest najchętniej wybieraną miejscowością przez polskich turystów oraz gości z zagranicy. Oferta tanich pokoi do wynajęcia we Władysławowie, jak również wiele atrakcji dla turystów zainteresuje amatorów letniego pobytu nad polskim wybrzeżem, w tym również rodziny z dziećmi. Wyjątkowa plaża i szeroka baza noclegowa oraz Władysławowo jako idealny punkt na wypady w niezwykłe miejsca położone w jego pobliżu, takie jak: Trójmiasto, Hel, Puck, powoduje wybór właśnie tej miejscowości na wakacyjny pobyt z dziećmi. 

Jaki pensjonat z tanimi pokojami we Władysławowie wybrać dla rodziny z dziećmi?

Wybierając pensjonat na pobyt z rodziną we Władysławowie warto zainteresować się ofertami posiadającymi w swojej bazie kącik zabaw w budynku oraz plac zabaw, zapewniający maluchom bezpieczna rozrywkę. Korzystne dla rodzin są także oferty pensjonatów, posiadających tanie pokoje we Władysławowie przynajmniej ze śniadaniem, co pozwala rozpocząć dzień od sutego posiłku w formie na przykład szwedzkiego stołu. Meble bez ostrych kantów są ważne szczególnie dla małych dzieci. Niezwykle istotna jest również bliskość plaży, ponieważ codzienne wyprawy nad morze mogą okazać się niezwykle uciążliwe dla rodzin z małymi dziećmi.

rodzinna nad morzem

Wygodne i tanie pokoje we Władysławowie dla całej rodzinny znajdziesz w Willa Lunie.

Atrakcje we Władysławowie dla rodzin z dziećmi

Oprócz pięknych plaż Władysławowo przygotowało bogatą ofertę dla rodzin z dziećmi, zapewniając im wiele atrakcji. Jedną z nich może być wizyta w Ocean Parku. Spotkanie ze zwierzętami morskimi wykonanymi w naturalnej wielkości, między innymi z 34-metrowym płetwalem błękitnym i 20 hektarów ścieżek z przeróżnymi atrakcjami, takimi jak: wodospad, żywe rekiny, ryby tropikalne, wioska rybacka, mini plaża, salon gier, ryby rzeźbione w drewnie, lego chatka, ognisko i wiele innych dostarczą doskonałej rozrywki rodzicom i ich dzieciom. Ekspozycja morskich zwierząt i ciekawy program edukacyjny to nie wszystkie atrakcje oferowane przez Ocean Park. Jest nim również interaktywne show, które pozwala dzieciom porozmawiać z wielorybem. Kolejną atrakcją Władysławowa jest Lunapark Sowiński, oferujący rozrywkę dla wszystkich. Jedną z najbardziej obleganych przez turystów atrakcji jest klasyczna górska kolejka „Tajfun”. Moc wrażeń dostarczy jazda go-kartem, wizyta w zamku strachów, szalonym domku, przejażdżka wodna na łabędziach, a uśmiech wzbudzi wizyta w gabinecie krzywych luster. W Lunaparku Sowiński można zrobić sobie zdjęcie z naturalnej wielkości bohaterami „Epoki Lodowcowej”, czy „Pingwinów z Madagaskaru”. Niezliczona ilość atrakcji w Lunaparku Sowiński zapewni wszystkim gościom małym i dużym niezapomniane wrażenia i wspomnienia z pobytu we Władysławowie.

Kolejną atrakcją nie tylko dla dzieci, ale także dorosłych jest park linowy „Tarzan Park”, w którego skład wchodzi osiem tras od najtrudniejszych po najłatwiejsze, które maluchy mogą pokonać wraz z rodzicem. Najprostszą jest sjest trasa zielona zabezpieczona na całej długości. Jest również trasa dla par, której nie można pokonać indywidualnie. Wymaga ona od pokonujących ją współpracy i wzajemnej pomocy. Kolejną atrakcją dla rodziny z dziećmi jest Muzeum Figur Woskowych, z ważnymi osobowościami kina, polityki i sportu, które na trwale zapisały się w historii. Ciekawe i przyciągające uwagę dzieci mogą być także bajkowe prezentacje. Te niezwykłe spotkania utrwalą w pamięci zdjęcia turystów z woskowymi figurami znanych i lubianych. 

Władysławowo to idealne miejsce dla rodziny, zapewniające moc wrażeń i bezpiecznej rozrywki dla rodziców i ich dzieci.