Dorywcza praca która może stać się sposobem na życie

Dorywcza praca która może stać się sposobem na życie

Praca dorywcza to zwykle tymczasowy sposób na zarobienie dodatkowej sumy pieniędzy, wybierany najczęściej przez osoby mające trudność w sprostaniu wymaganiom rynku pracy, ograniczone pod względem elastyczności czasu wolnego czy poszukujące po prostu dodatkowego, mniej zobowiązującego źródła finansowania. Niestety, nawet praca dorywcza może nie zawsze oferować to, czego pracownik oczekuje w danej chwili. Chcesz pracować w dowolnym wymiarze godzin i zarabiać zgodnie ze swoim zaangażowaniem w pracę? Postaw na Oriflame, gdzie jako konsultant nie tylko rozwiniesz swoje umiejętności sprzedaży i zarobisz na wszystkie dodatkowe wydatki osobiste, ale też otrzymasz szansę na zmianę pracy dorywczej w sposób na wygodne życie. Jak to możliwe?

Elastyczne godziny pracy i zarobki konsultantów Oriflame

Jedną z podstawowych cech dobrej pracy dorywczej jest możliwość wykonywania jej w najbardziej dogodnym dla nas czasie i wymiarze godzinowym. Wiele osób decydujących się na podjęcie tymczasowego zatrudnienia to osoby uczące się lub studiujące, które choć potrzebują dodatkowego źródła gotówki nie mogą pozwolić sobie na całkowite podporządkowanie się sztywnemu grafikowi. Praca w charakterze konsultanta marki kosmetycznej to dla nich rozwiązanie idealne – pracujesz wtedy, gdy masz na to czas, zarabiasz zgodnie ze swoimi osiągnięciami sprzedażowymi, a w międzyczasie rozwijasz własną sieć sprzedaży i kontaktów w branży, dzięki której w przyszłości  możesz przekształcić swoje dorywcze zajęcie w główne źródło zarobków i ciekawą, nietypową karierę. Choć wiele osób traktuje tego rodzaju pracę faktycznie tymczasowo, innym udało się zrobić z konsultingu wyjątkową, okraszoną licznymi sukcesami, podróżami i ciekawymi znajomościami karierę. Warto spróbować, choćby z samej ciekawości!

Dlaczego warto zostać konsultantem Oriflame?

Praca w charakterze konsultanta marki kosmetycznej nie ma ograniczeń wiekowych czy płci – jeśli interesujesz się kosmetykami, lubisz śledzić na bieżąco nowiki w branży lub po prostu szukasz ciekawego sposobu na zdobycie dodatkowej gotówki, dołączenie do ekipy Oriflame może okazać się strzałem w 10. Niektórzy zaczynają tu już w wieku 16 lat, starając się powiększyć nieco swoje kieszonkowe i zostają na lata, widząc w pracy konsultanta szansę na zbudowanie własnego CV i kariery wokół ciekawych, nowych wyzwań i liderów branży zawsze gotowych do pomocy i wsparcia w rozwoju.

Praca konsultanta to też oczywiście szansa na samodzielne wypróbowanie wielu nowych i ciekawych kosmetyków, które na rynku zyskały już status kultowych. Zniżki, jakie firmy oferują swoim konsultantom są naprawdę kuszące, a dodatkowe programy rozwoju i prezentów zachęcają do jeszcze skuteczniejszej działalności i budowania własnej rozległej sieci sprzedażowej – niektórzy już po roku przechodzą z rozdawania katalogów wszystkim znajomym do organicznego zbierania i realizacji zamówień dla klientów, którzy sami pojawiają się u konsultanta z zamówieniem. Sukces leży tu tylko i wyłącznie w Twoich rękach i jeśli znajdziesz sekretną recepturę na pozyskiwanie nowych klientów, Twoja praca dorywcza za kilkaset złotych miesięcznie może przerodzić się w główne źródło zarobku, pracę dającą satysfakcję i przede wszystkim zajęcie, które nie ogranicza Cię biurkiem, terminami, szefem czuwającym nad każdym Twoim krokiem i zobowiązaniami, z których trudno się wywiązać.

Każdy pracodawca widzi dziś w CV kandydata jakąkolwiek pracę dorywczą rozumie, że ma do czynienia z osobą robiącą dla swojej kariery wiele dobrego. Warto więc, dla własnej satysfakcji wypróbować pracy konsultanta, która w najgorszym wypadku okaże się tymczasowym sposobem na dorobienie do kieszonkowego a w najlepszym karierą, z którą zwiążesz się na wiele owocnych lat.

Dowiedz się więcej na temat tego, dlaczego warto zostać Konsultantką Oriflame.