Gadżety erotyczne tylko dla kobiet

Gadżety erotyczne tylko dla kobiet

Życie seksualne może być bardzo różne w zależności od upodobań danych osób i ich partnerów. Wpływają na nie również eksperymenty i chęć wykorzystania dostępnych gadżetów, które działają tak, aby zapewnić przyjemność i niezapomniane doświadczenia.

W przypadku gadżetów dla kobiet, o których tu piszemy, można wyróżnić wśród nich bardzo różne produkty, które stymulują wszelkie miejsca erogenne na ciele kobiety.

Gadżety erotyczne dla kobiet

Zestawienie wartych wypróbowania gadżetów erotycznych dla kobiet rozpoczynamy od klasycznej propozycji, czyli stringów. Tym razem jednak nie chodzi o bieliznę mającą postać majtek, lecz o samonośne stringi, które nie mają gumeczek, lecz utrzymują się bez nich, przylegając do ciała. Jest to idealny gadżet erotyczny dla każdej kobiety, bo stringi dopasowują się do wszystkich sylwetek, rozmiar nie ma znaczenia. Jest to gadżet, który na pewno spełni swoje zadanie podczas gry wstępnej i nie tylko.

wibrator sklep

Do chętnie używanych przez kobiety gadżetów erotycznych należy też z całą pewnością wibrator. Jeśli chodzi o ten produkt, wybór jest bardzo duży. Niektóre wibratory są przeznaczone głównie do stymulacji łechtaczki, a inne są niezwykle wiernym odwzorowaniem prawdziwego penisa – wśród tych znajdują się również wibratory z repliką jąder. Inne z kolei wibratory stymulują podwójnie, ponieważ oprócz stałego elementu posiadają również wypustkę, która jednocześnie stymuluje łechtaczkę. Co więcej, wypustka taka może mieć nawet określony kształt, np. króliczka czy motylka.

Eksperymenty seksualne

Ciekawym sposobem na urozmaicenie życia seksualnego z partnerem lub partnerką jest także używanie dildo, które jest stabilnie umocowane na biodrach i pozwala na swobodną eksperymentację zapewniającą liczne doznania. Oprócz klasycznych fasonów dostępne jest także dildo z drugim, mniejszym wibratorem, który jednocześnie stymuluje osobę penetrującą. Poszczególne modele różnią się między sobą też różną ilością trybów wibracji oraz kolorami.

Wielbicielki seksu analnego lub panie, które chcą go spróbować po raz pierwszy, sięgają po klasyczne wtyczki czy też pierścienie palcowe z wtyczką. Do innych popularnych gadżetów używanych do eksperymentów z seksem analnym należą również kulki analne. Z kolei wśród gadżetów do stymulacji piersi znajdują się, między innymi, przyssawki. Dostępne są zarówno modele dla dwóch piersi, jak i pojedyncze.

seks shop internetowy

Gadżetem wartym wypróbowania jest również wibrujące jajeczko wykonane z silikonu. Zapewnia ono przyjemne doznania i bardzo łatwo jest je kontrolować – można to robić za pomocą zdalnego pilota lub przycisku na samym jajeczku. Jest to gadżet, który sprawdzi się zarówno podczas zabawy w pojedynkę, jak i w trakcie eksperymentów z partnerem.

Wieczór panieński

Oprócz gadżetów erotycznych wykorzystywanych w czasie eksperymentów znajduje się na rynku również szeroki wybór gadżetów, które nawiązują do życia seksualnego w zabawny sposób. Są one idealne na takie okazje jak wieczór panieński, podczas których motyw seksu jest traktowany z przymrużeniem oka. Bardzo pomysłowym elementem każdego wieczoru panieńskiego może być kostkarka do lodu w kształcie penisów.

Jeśli z kolei chcecie podarować przyszłej pannie młodej niebanalny prezent, mogą nim być kapcie z ozdobą w kształcie męskich genitaliów czy też cukierkowe stringi damskie, złożone w całości z cukierków, które można zjeść. Innym pomysłem są kolorowe balony w kształcie piersi i penisów, które można zawiesić na czas zabawy przedślubnej. Gadżetów erotycznych dla kobiet urozmaicających ich życie seksualne jest wiele i są wśród nich zarówno takie, których mogą one używać same, jak i ze swoimi partnerami.

Artykuł powstał dzięki współpracy ze specjalistami ze sklepu internetowego eRozkosz.