Krówki reklamowe – świetny sposób na kreatywną reklamę własnej firmy

Krówki reklamowe – świetny sposób na kreatywną reklamę własnej firmy

Wielu przedsiębiorców zastanawia się, jakich metod użyć, by marka którą reprezentują była rozpoznawalna i chwytliwa. Jakie produkty oprócz klasycznych reklam w postaci bilbordów, plakatów, ulotek czy internetowych znaczników zastosować…

Odpowiedź nasuwa się dość szybko. W dobie wysoko rozwiniętych technologii prócz wszystkich wyżej wymienionych sposobów, skuteczną reklamę stanowić mogą także gadżety. Niektóre firmy inwestują w personalizowane kalendarze, długopisy czy kubki, inne w ekologiczne torby z nadrukiem swojej marki. Jeszcze inne w coś, czym można poczęstować kolejne osoby. Cukierki!

Krówki reklamowe — świetny sposób na kreatywną reklamę własnej firmy

Cukierki, jako słodka reklama firmy, wprowadzane są przez specjalistów od marketingu coraz częściej. Nic dziwnego. To nie tylko świetny sposób na kreatywną reklamę, ale także opcja, która pod wieloma względami przewyższa skutecznością pozostałe gadżety.

Reklamowe krówki mogą zawierać nie tylko logo naszej firmy, jej slogan reklamowy, ale również wszystko to, co wydaje nam się konieczne. Przy wyborem producenta z którego usług zamierzamy skorzystać, warto jednak  sprawdzić czy produkt, który oferuje jest też po prostu… smaczny. Nie ma przecież nic gorszego, niż zamówienie sporej ilości słodyczy, które w smaku będą zwyczajnie odpychające. Tego nie naprawi ani  estetyczny wygląd, ani oryginalne opakowanie.

krowki24.pl, to przykład firmy, która doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Tam produkcja cukierków, to proces oparty na recepturze z 1921 roku, który bazując wyłącznie na surowcach najwyższej jakości dostarcza odbiorcom słodycze pyszne, tradycyjne i kreatywnie opakowane. Firma daje do wyboru cukierki między innymi na Boże Narodzenie, Wielkanoc, Walentynki, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Dziecka, chrzest czy ślub. Przedsiębiorcy chcący skorzystać z jej usług, mogą natomiast stworzyć własny projekt opakowania, uzupełniając go o swoje logo, myśl przewodnią czy odpowiednią grafikę.

krówki personalizowane

 

Jakie są zalety gadżetów reklamowych w postaci personalizowanych krówek?

Wśród wielu zalet gadżetów reklamowych, a już w szczególności opisanych powyżej cukierków zaliczyć można z pewnością fakt budowania przez nie świadomości danej marki. Nadruk z logo firmy czy konkretnym sloganem, który umieszczony jest na opakowaniu nie tylko rzuca się w oczy, ale stanowi również zachętę dla kolejnych osób. Obdarowany pewną ilością klient z całą pewnością podzieli się bowiem swoją zdobyczą z kolejnymi osobami — a to już prosta droga do rozprzestrzeniania nazwy i działalności naszego przedsiębiorstwa. Cukierki zachęcają. Estetycznie eksponowane na ladzie, w poczekalni czy recepcji, aż proszą się by przechodzień po nie sięgnął. Specjalnie produkowane kubki, kalendarze czy torby nie mają takich możliwości. Aby dotarły do klienta i dumnie reprezentowały swoją markę, należy włożyć w cały proces o wiele więcej wysiłku.

Gadżety reklamowe, a w szczególności personalizowane krówki i krówki z nadrukiem, to również możliwość dotarcia do praktycznie wszystkich grup docelowych. Niezależnie od tego, czy jesteśmy ludźmi młodymi, czy już dojrzałymi, smaki i preferencje mamy przecież podobne. A kto nie lubi odrobiny słodyczy? Dla porównania — śmieszne kubki z nadrukiem, to opcja dedykowana w szczególności młodzieży, z kolei notatniki czy reklamowe parasole przydatne są osobom starszym. W porównaniu z innymi możliwościami krówki z nadrukiem wydają się zatem najbardziej wszechstronne i uniwersalne. Gdybyśmy mieli zatem podsumować zasadność gadżetów reklamowych, takich jak firmowe cukierki, pierwszą myślą będzie zawsze — użyteczność, dobra jakość i efektywność.