Na narty tylko do Austrii

Na narty tylko do Austrii

Austria jest miejscem najchętniej wybieranym przez Polaków na zimowy wypoczynek. Oferta skierowana jest przede wszystkim do narciarzy, którzy mogą realizować swoją pasję na górskich stokach. Zaletą jej jest przede wszystkim gwarancja śniegu, atrakcyjność terenu i doskonałe zaplecze turystyczne.

Jest to również doskonałe miejsce na wypoczynek rodziny z dziećmi, ponieważ polscy instruktorzy zapewniają dzieciom zajęcia narciarskie na stoku, a dorośli mogą uczestniczyć w treningach przeznaczonych specjalnie dla nich. Dodatkowym atutem takiego pobytu jest organizacja zajęć dla dzieci w godzinach popołudniowych, aby rodzice znaleźli chwilę na odnowę w strefie wellness.

Austria centrum europejskiego narciarstwa

Austrię można zdecydowanie nazwać centrum europejskiego narciarstwa. Ponad połowę obszaru tego państwa zajmują tereny górskie. Doskonałe warunki śniegowe od października do czerwca zapewniają turystom i amatorom sportów zimowych doskonałe warunki do ich uprawiania. Narciarze i snowboardziści znajdą tu idealne warunki dla uprawiania swoich ulubionych dyscyplin sportowych.

Hotele, zapewniające rodzinną atmosferę sprawią, że każdy może poczuć się tu jak w domu.

Alpy austriackie oferują osiem lodowców zagospodarowanych dla amatorów sportów zimowych. Doskonałe zaplecze w postaci restauracji, schronisk, pensjonatów i hoteli zadowoli każdego turystę, natomiast na lodowcach narciarze mogą korzystać z kilkudziesięciu kolejek oraz wyciągów. Alpy posiadają swój niezwykły klimat i atmosferę kształtowaną przez ich mieszkańców i lokalną kulturę. Przepiękne, pełne uroku miasteczka z typowym austriackim budownictwem zrobią wrażenie na każdym gościu. Przepyszna, regionalna kuchnia obfituje w lokalne specjały i smakołyki.

wyjazd do austrii na narty

Rodzinny wyjazd z Beskid Travel do Austrii

Beskid Travel zapewnia doskonały wypoczynek w malowniczych miejscowościach austriackiego Tyrolu, niedaleko stolicy regionu Insbrucka. Biuro gwarantuje bezpieczeństwo dzięki opiece na stoku, a także naukę jazdy na nartach dla dzieci i doskonalenie umiejętności dla dorosłych. Animatorzy zapewniają gościom wszelkie atrakcje w postaci zabaw, gier, konkursów. Przepiękne widoki górskich szczytów pokrytych białym puchem zrobią wrażenie na każdym turyście. Wysokie góry zapewniają doskonałe warunki dla narciarzy przez większą część roku.

Możliwość szusowania na niezliczonych trasach narciarskich o zróżnicowanym poziomie trudności oraz trasach freeride’owych na obszarze obejmującym ponad 110 km tras zjazdowych. Biuro turystyczne Beskid Travel zapewnia swoim gościom wyjątkowy, beztroski i aktywny wypoczynek w malowniczej i pełnej uroku Austrii.

Boże Narodzenie, Sylwester lub ferie w Alpach będą pełne uroku i niezapomnianych wrażeń.

Lodowiec Stubai

Lodowiec Stubai jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc dla miłośników sportów zimowych. To największy teren narciarski w Austrii nazywany krainą śniegu, który utrzymuje się tutaj od października do czerwca. Położony jest w austriackim Tyrolu, niedaleko stolicy regionu Insbrucka. Malownicze i piękne widoki, bezpieczna oraz nowoczesna infrastruktura w postaci między innymi wyciągów orczykowych, krzesełkowych są atutem tego miejsca, zachęcającym gości do właśnie takiego wyboru. Jest to poza tym teren idealny dla rodzin z dziećmi, które w polskich szkółkach narciarskich pobierać lekcje jazdy na nartach.

Urlop w Ischgl

Ischgl znajduje się w austriackim Tyrolu. Ośrodek położony jest na poziomie od 1400 do 2872 metrów nad poziomem morza. Mogą tam swobodnie uprawiać swoje dyscypliny sportowe zarówno narciarze jak i snowboardziści, gdyż snowpark z czterema poziomami trudności będzie atrakcją dla każdego miłośnika deski. Pomimo wielu turystów stoki ze względu na swój rozmiar nigdy nie są zatłoczone, a 238 kilometrów tras zjazdowych zarówno łatwych, średnich jak i trudnych zapewniają idealne warunki do uprawiania sportów zimowych.

Warto skorzystać z oferty spędzenia zimowego urlopu w Austrii.