Personalizowane krówki — stwórz wspaniały prezent na dzień kobiet.

Personalizowane krówki — stwórz wspaniały prezent na dzień kobiet.

Wielu mężczyzn przed 8 marca ma poważną zagwozdkę. Chcą pokazać kobietom w swoim otoczeniu, że są one dla nich ważne, wyjątkowe, oraz że doceniają ich pracę. Z drugiej jednak strony PRL-owski goździk i rajstopy to mocno przestarzały prezent. Jednak każdy, kto szuka wyjątkowego, ekonomicznego i kreatywnego prezentu, który doceni każda kobieta powinien postawić na personalizowane krówki.

Krówki personalizowane dla ukochanej

Której kobiety nie ucieszyłoby opakowanie krówek przygotowane specjalnie dla niej? Na każdej etykiecie znajdziemy komplement specjalnie dla niej. Możesz też spersonalizować etykietę tak, aby nawiązywała do Waszych wspólnych chwil lub jej wyjątkowych pasji. Tutaj liczy się kreatywność i jak najlepsze dopasowanie do Twojej ukochanej. Oczywistością w tym podarku jest fakt, że słodycze dawane z miłości nie tuczą.

Słodkości dla babci

Każda babcia cieszy się, kiedy widzi się z wnukami. Jeżeli do tego pamiętają one o takim święcie jak dzień kobiet i przygotują dedykowane dla nich słodycze nie pozostaje nic innego jak radość. Na pewno każda seniorka rodu będzie zachwycona widząc swoje imię i życzenia od wnuka na każdym cukierku. Będzie się też nimi z chęcią chwalić koleżankom.

Małe co nieco dla koleżanek z pracy

Jak często nasze koleżanki z pracy pomagają nam w codziennych obowiązkach? Dzień kobiet to idealna okazja, aby się odwdzięczyć. Krówki personalizowane  idealnie się sprawdzą. Są podzielne, pyszne i wywołają uśmiech na każdej twarzy. Opakowanie może zawierać komplement dla każdej z pań, słowo „dziękuję” lub napis „Dzień kobiet” i datę. Dzięki temu wszystkie będą wiedziały, że się postaraliśmy i z pewnością to docenią. Pomoże nam to zbudować jeszcze lepsze relacje ze współpracownikami.

krówki personalizowane

Krówki pracownic z firmy

Docenianie pracowników to niezwykle ważny element Employer Brandingu. Dzięki takim działaniom zmniejszamy rotację pracowników i sprawiamy, że pozytywnie się oni o nas wyrażają. Co za tym idzie łatwiej jest nam też zrekrutować nowe talenty. Dodatkowo zadowoleni pracownicy są bardziej zmotywowani i efektywni. Biorąc to pod uwagę świadomi pracodawcy tylko poszukują okazji, aby w kreatywny sposób pokazać swoim ludziom jak ich cenią.

Takie niezobowiązujące święta jak dzień kobiet to doskonała okazja, aby pokazać wszystkim Paniom, że o nie dbamy i doceniamy. Krówki będą podzielne, a dzięki personalizacji wszystkie nasze pracownice poczują, że przygotowaliśmy się na ich święto. Pamiętajmy jednak o równouprawnieniu! Powinniśmy też zakupić zestaw krówek na dzień mężczyzn 10 marca.

Słodkości dla dzieci

Jeżeli nasze maluchy chcą świętować dzień kobiet to personalizowane krówki również będą świetnym rozwiązaniem. W końcu wszyscy wiemy, że dzieciaki uwielbiają słodycze. Kolorowe zabawne papierki cukierków dedykowane na ten dzień będą tylko dodatkowym atutem. Po za tym jeżeli jesteśmy rodzicami młodego dżentelmena to taki kawaler rozdające dedykowane krówki małym damom będzie najwspanialszym widokiem na świecie.

Personalizowane krówki to świetne rozwiązanie w wielu przypadkach. Jeżeli nie mamy pomysłu na dzień kobiet, a potrzebujemy czegoś co będzie podzielne, urocze, dobre dla wszystkich i nie zrujnuje naszego budżetu to znaleźliśmy idealne rozwiązanie. Nie bez powodu te karmelowe, ciągnące się cukierki od tylu lat cieszą się tak ogromną popularnością w Polsce. W końcu to małe kawałeczki nieba w gębie. A w dzień kobiet na pewno nie są kaloryczne.