Suplementy na libido – przegląd

Suplementy na libido – przegląd

Libido jest wpisane w naturę człowieka. W przypadku problemów z potencją, mamy możliwość wykorzystania skutecznych preparatów dla obojga płci.

Kiedy stosować suplementy na libido?

Dopamina jest faktorem, którego rola skupia się na odczuwaniu pociągu do partnera. Jej wysoki poziom wpływa na libido. Dopamina jest bardzo ważnym elementem w organizmie człowieka – niedostateczne działanie tego neuroprzekaźnika  powoduje spadek popędu seksualnego. Im mniej jest wytwarzanej dopaminy, tym wyższy staje się poziom prolaktyny. Ma ona działanie przeciwne. Jej nadmiar pogarsza nasze samopoczucie i przyczynia się do spadku popędu.

Stan libido można poprawić na kilka sposobów. Obecnie, jednym z najbardziej znanych jest stosowanie rozmaitych maści i leków.  Suplementy na libido dzielą się głównie ze względu na przeznaczenie dla konkretnej płci. Prawdą jest, że w znacznej większości sięgają po nie panowie, jednak odsetek kobiet, które borykają się ze spadkiem libido jest aż 30%.

Wybór suplementów na libido

Libido można poprawić dzięki specjalnym lekom czy maściom. Jakie są najlepsze propozycje? Poniżej przedstawiamy docenione i nagrodzone (m.in. Laurem Konsumenta) produkty.

  • H2O UNI GEL marki LoveStim jest lubrykantem, który tworzy nawilżenie. Bardzo długo się utrzymuje, dodając przyjemności podczas każdego ruchu. Można go stosować do każdego rodzaju współżycia. Jest on idealny do zabaw z gadżetami erotycznymi dla kobiet i mężczyzn.
  • Fisting Proffesional marki LoveStim został stworzony do odważnych zabaw ze szczególnie dużymi gadżetami. Z tym preparatem nie trzeba obawiać się o otarcia. Jego stosowanie zwiększa doznania podczas seksu analnego. Jest on polecany na pierwszy stosunek analny.
  • Orgasm Off Spray od LoveStim to preparat, którego działanie skupia się na przedłużeniu stosunku i opóźnieniu wytrysku. Aplikując preparat na penisa, jego aktywność zaczyna się już po paru minutach. To pozwala całkowicie zapanować nad wytryskiem.
  • Pocket For Anal jest często kupowanym produktem dla zaawansowanych osób. Jego stosowanie zapobiega powstawaniu otarć w miejscach intymnych. Jego niewielka pojemność umożliwia jego łatwe transportowanie.
  • Last Longer Spray marki Quality Sex jest świetny dla osób, których stosunek często jest zbyt krótki. Ten preparat pozwala pozbyć się problemu, jakim jest przedwczesny wytrysk. Spray wzmocni erekcję i pozwoli kontrolować swój orgazm.
  • Sex Elixir od Sexual Health Series to popularna hiszpańska mucha. Produkt ten jest wysoce skuteczny i w pełni bezpieczny. Produkuje się go z naturalnych składników. Sex Elixir należy dodać do napoju w ilości 8 kropel. Dawkę można przekroczyć 3krotnie, w zależności od naszych potrzeb.
  • Viamea od Sexual Health Series to tabletki sprzedawane bez recepty. Ich zadaniem jest zwiększenie kobiecego libido i wzmocnienie doznań. Viamea nie zawiera hormonów.
  • H2O Aloe to produkt pochodzący od producenta LoveStim. Został on stworzony na bazie wody, dlatego może być stosowany razem z prezerwatywami każdego rodzaju. Dodatkowo preparat można aplikować podczas zabawy z różnego typu gadżetami do seksu waginalnego i analnego. H2O Aloe jest bezpieczny w przypadku każdego tworzywa.

Gdzie można zaopatrzyć się w takie suplementy? – Dzięki popularności preparatów i ich wysokiej jakości, można je kupić w coraz większej ilości miejsc. Sklepy internetowe są jednak lepszym rozwiązaniem, ponieważ zapewniają dyskrecję. O wiele szybciej i łatwiej możemy zapełnić koszyk robiąc zakupy przez Internet. Jest to opcja wygodna i bardziej komfortowa dla wszystkich osób chcących urozmaicić swoje życie erotyczne.

Nie dla podróbek suplementów!

Warto wspomnieć, że wszelkie preparaty na podniesienie popędu należy wybierać ze szczególną rozwagą. Wiele jest podróbek, które królują na rynku zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internetowych. Warto zaznaczyć, że ceny suplementów nie są wysokie. Można je zakupić od 20 złotych. Podróbki mogą mieć podobne ceny lub niższe, żeby zachęcić do kupna. Nie warto jednak ryzykować dla kilku lub kilkunastu złotych. Nigdy bowiem nie wiadomo co znajduje się w podrobionym produkcie.

Oryginalne produkty, nagrodzone Laurem Konsumenta można dostać w sklepie internetowym eRozkosz.