Top 5 najlepszych produktów erotycznych

Coraz chętniej decydujemy się na zakup gadżetów erotycznych, które będą w stanie urozmaicić nasze życie seksualne niezależnie od tego czy posiadamy partnera czy nie. Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej sex shopów oraz sklepów internetowych oferujących gadżety erotyczne dlatego wybór produktu z tak dużego asortymentu może być kłopotliwe. Warto jednak zapoznać się z najlepszymi erotycznymi zabawkami, które niezależnie od wieku będą w stanie zagwarantować nam maksimum przyjemności i jednocześnie będą bezpieczne dla naszego zdrowia.

Kulki waginalne

Kulki waginalne są niekiedy nazywane są również kulkami gejszy. Jest to produkt, który jest znany na świecie od długiego czasu jednak wciąż pozostaje najpopularniejszym rozwiązaniem, który zapewnia zarówno przyjemność jak i korzystne efekty w postaci znacznego wzmocnienia mięśni dna miednicy. Regularne wykorzystywanie kulek waginalnych sprawia, że pochwa staje się bardziej elastyczna co sprawia, że podczas seksu kobieta jak i mężczyzną doznają znacznie więcej przyjemności. Gadżet ten ten jest wyjątkowo dyskretny dlatego można wykorzystywać go codziennie również w pracy czy podczas wykonywania codziennych obowiązków. Przynosi on wiele różnych pozytywnych aspektów zdrowotnych zapobiegający wypadaniu narządów rozrodczych czyli nietrzymaniu moczu. W sklepach dostępne są produkty zarówno pojedyncze bądź podwójne.

Wibratory sterowane elektronicznie

Wibratory sterowane elektronicznie cieszą się coraz większą popularnością sprawiając, że nawet pary znajdujące się w sporej odległości są w stanie dostarczać sobie przyjemności poprzez regulowanie natężenia wibracji przez aplikację na telefonie komórkowym. Tego typu wibratory sterowane przez Bluetooth są wyjątkowo dyskretne i podobnie jak w przypadku kulek gejszy można je stosować przy wykonywaniu codziennych obowiązków. Ponadto w sprzedaży dostępne są również majtki zawierające specjalne masażery, które działają podobnie jak wibratory. Jest to świetne rozwiązanie aby pobudzić się erotycznie w środku dnia, szybko i sprawnie jednocześnie zachowując kontakt z partnerem.

Szeroki wybór wibratorów znajdziesz na stronie www.erozkosz.pl

Pierścień erekcyjny

Pierścień erekcyjny jest gadżetem przeznaczonym dla mężczyzn jednak korzystne efekty będzie odczuwała również kobieta. Pierścień erekcyjny ma za zadanie wydłużyć erekcję oraz sprawić żeby była ona bardziej intensywna. Zakładany jest na nasadę członka. Bardzo często posiada on dodatkowe wypustki masujące lub wystające elementy, których zadaniem jest stymulacja łechtaczki podczas stosunku. W ten sposób przyjemność będzie czerpała zarówno kobieta jak i mężczyzna. Mimo swojej prostoty zastosowania tego typu zabawka pomoże znieść pojawiającą się łóżkową nudę.

Żele stymulujące doznania seksualne

Coraz częściej decydujemy się również na wykorzystanie specjalistycznych żeli, które jednocześnie poprawiają komfort podczas uprawiania seksu zapewniając działania podobne do lubrykantów i jednocześnie są w stanie działać rozgrzewająco, chłodząca dodatkowo urozmaicając doznania. Niekiedy są one również wzbogacone odpowiednim zapachem na przykład czekolady bądź owoców. Ze względu na swoje przeznaczenie są one całkowicie bezpieczne, nie powodują podrażnień i alergii. Ich zastosowanie podczas stosunku maksymalizuje doznania zarówno kobiety jak i mężczyzny oraz wprowadza niepowtarzalny klimat i atmosferę w sypialni.

Farby do ciała

Farby do ciała są znane każdemu jednak mimo swojej prostoty potrafią znacznie wzbogacić życie łóżkowe wznosząc do niego odrobinę śmiechu i dobrej zabawy. Farby bardzo często są jadalne dlatego narysowane na ciele wzory można następnie z powodzeniem zlizać. Dostępne są smaki waniliowe, czekoladowe, truskawkowe, a także wiele innych dlatego każdy będzie w stanie wybrać produkt odpowiedni dla siebie. Nie powodują uczuleń i są całkowicie naturalne.