Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Zorganizowana wycieczka za miasto, wypad w góry, a może przeprowadzka? Potrzeba posiadania dużego auta pojawia się znacznie częściej, niż mogłoby się wydawać. Proszenie o pomoc rodziny i znajomych, poszukiwanie w najbliższym otoczeniu kogoś z busem lub rozkładanie bagaży na kilka samochodów bywa często niezwykle męczące i nieekonomiczne. A gdyby tak wynająć auto z wypożyczalni? Nowe, komfortowe i gotowe do jazdy? Teraz to dziecinnie proste.

Najwyższa jakość

Dwuletnie, ubezpieczone samochody z klimatyzacją i pełną obsługą smartfonów to tylko niektóre z zalet naszych busów i aut dostawczych. Nie musisz obawiać się, że samochód, który dostaniesz będzie zniszczony, brudny i przestarzały – wysoka jakość to u nas gwarancja wpisana w cenę. Z pełnym ubezpieczeniem i aktualnymi przeglądami możesz być pewien, że nasze busy nie zatrzymają się w szczerym polu z powodu złego stanu technicznego.

Prosto do celu

wynajem samochodów dostawczychPotrzebujesz przewieźć swoje rzeczy z mieszkania do mieszkania, lub między miastami, ale nie posiadasz prawa jazdy i nie znasz nikogo, kto mógłby Cię zabrać? Chyba każdy z nas był kiedyś w takiej pozycji. Nasze auta dostawcze i busy możesz wypożyczyć razem z kierowcą! Sprawdzeni i przeszkoleni ludzie zabiorą Ciebie i Twój dorobek pod wskazany adres. Opcja wypożyczenia kierowcy sprawdzi się też doskonale podczas wycieczek pracowniczych i wypadów za miasto ze znajomymi – nie musicie ciągnąć już zapałek o to, kto zostanie kierowcą i zrezygnuje z maksymalnego wykorzystania weekendu. A może prowadzisz dużą firmę i pragniesz zapewnić swoim pracownikom dojazd do pracy? Grupowa wycieczka w podziękowaniu za kolejny rok świetnych wyników? Nasze busy świetnie się sprawdzą. Powiedz, ile osób pragniesz przewieźć, a my wskażemy opcję najkorzystniejszą dla Ciebie.

Bez ograniczeń

Wypożyczanie samochodów na jeden dzień, płatności zależne od przejechanych kilometrów i brak pewności, czy firma nie doliczy Ci dodatkowych kosztów – opinia takich praktyk jest nam znana i pragniemy zapewnić Cię, że u nas na pewno nie musisz się jej obawiać. Oferujemy wynajem aut dostawczych i busów uzależniony od Twoich potrzeb! Krócej niż 7 dni? Wynajem krótkoterminowy to najlepsza oferta na jednorazowe przejazdy, przeprowadzki i krótkie weekendowe wycieczki. Wynajem średni oznacza wynajem na 7 dni lub wielokrotność tego okresu, jeśli więc planujesz dwutygodniowy wypad w góry, jesteśmy do Twoich usług. Opcją idealną dla pracodawców chcących zapewnić dojazd pracownikom będzie wynajem długoterminowy, na 30 dni lub ich wielokrotność. To całkowicie przejrzyste i proste zasady, dzięki którym każdy klient wyjedzie od nas zadowolony.

Nie przejmuj się już brakiem dużego bagażnika, czy miejsca na więcej niż 5 osób. Wypożyczalnia busów i samochodów dostawczych to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują nieco więcej mobilnej przestrzeni.


Wypożyczalnia samochodów dostawczych Rent-Er z Rzeszowa zaprasza do korzystania z usług firmy.