Zobacz popularne wzory obecnie stosowane w odzieży medycznej damskiej

Odzież medyczna damska, podobnie jak ubrania noszone na co dzień, musi wyróżniać się wytrzymałością, wygodą, a także… stylowym wyglądem. Jak się okazuje, moda dotarła nawet tutaj! Pracujesz w zawodzie lekarki i szukasz odzieży dla siebie? Przekonaj się zatem, jakie są najważniejsze cechy odzieży medycznej dla kobiet!

Komfort w odzieży medycznej damskiej

Jednym z najważniejszych parametrów odzieży medycznej dla kobiet jest wygoda. Ma to znaczenie nie tylko ze względu na komfort własny, lecz też z uwagi na specyfikę wykonywanego zawodu. W pracy, gdzie każda minuta jest cenna, lekarze nie mogą pozwolić sobie na częste poprawianie niewygodnej, uwierającej odzieży. Aby nie tracić czasu i uniknąć irytacji, zwłaszcza, że spędzisz w swoim stroju długie godziny, koniecznie zadbaj o to, by wybrać wygodny w noszeniu komplet. 

Wygoda jednak nie ogranicza się tutaj do swobody ruchów. Postaraj się wybrać zestaw, dzięki któremu bez większych problemów wytrzymasz pracę w wyższej temperaturze. Na oddziałach, zwłaszcza tam, gdzie większość pacjentów jest w zaawansowanym wieku, temperatura potrafi być dosyć wysoka, dlatego też założenie kompletu, w którym unikniesz nieestetycznych plam potu i dyskomfortu termicznego, stanowi bardzo ważną sprawę.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Podczas codziennego kontaktu z pacjentami narażona jesteś na różnego rodzaju płyny ustrojowe, zawierające liczne szczepy groźnych drobnoustrojów. Dlatego też musisz koniecznie postawić na tkaniny zapewniające Ci pełne bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac. Odzież medyczna, jaką możesz zamówić m.in. w sklepie internetowym Medesign jest łatwa w pielęgnacji – możesz ją szybko odświeżyć i wyprasować, dzięki czemu nie musisz się martwić o długie noszenie odzieży pełnej groźnych dla Ciebie i otoczenia zarazków.

Postaw na wytrzymałe modele odzieży medycznej

Długie godziny w służbowym uniformie potrafią narazić odzież na ryzyko licznych uszkodzeń – przetarć, rozdarć, plam itd. Jako że liczne obowiązki nie dają zbyt wiele czasu na troszczenie się o stan ubrania w godzinach pracy, a przebywanie między ludźmi zobowiązuje do zachowania estetycznego wyglądu, postaw na ubranie, które wytrzyma stawiane przed nim wyzwania. Wytrzymały komplet pozwoli na noszenie go przez długi czas, zanim konieczna będzie wymiana na nowy. 

Stylowe komplety odzieży medycznej damskiej

Okazuje się, że ubranie noszone przez lekarzy i pielęgniarki na oddziałach wcale nie musi wyglądać nudno. Wręcz przeciwnie, okazuje się, że również tutaj dotarły najnowsze trendy! To właśnie dzięki nim nawet w tak wymagającej fizycznie i psychicznie pracy będziesz w stanie wyglądać elegancko i wyrazić siebie poprzez dodające uroku wzory dostępne w Medesign, spośród których wyróżniamy czerwoną kratę, jeans, len, lamparcie cętki, Maziaje i inne wzory, których uniwersalność jest na tyle duża, że możesz swobodnie komponować swoje własne zestawy.

Postaw na praktyczność 

Podczas wykonywania codziennych obowiązków, obejmujących choćby obchód oddziału, nierzadko przydaje się mieć ze sobą różne drobiazgi – telefon, plakietkę, długopis, stetoskop i wiele innych przedmiotów, które stosunkowo łatwo zgubić. Dlatego też wybierz komplet odzieży medycznej, w której bez problemu schowasz wszystkie niezbędne przedmioty, zachowując przy tym pełen porządek dzięki możliwości segregacji. 

Pojemne kieszenie w spodniach, znajdujące się z przodu i z tyłu będą dużym ułatwieniem. Kolejnym plusem jest umieszczona na nogawce dodatkowa kieszonka, zapinana na rzep i ozdobiona atrakcyjnym motywem. Również bluza wyposażona jest w ozdobną kieszonkę, umieszczoną na piersi. 

Zamów odzież medyczną damską online!

To zrozumiałe, że w natłoku obowiązków najprawdopodobniej nie masz zbyt wiele czasu na to, by udać się na zakupy stacjonarne, dlatego też koniecznie spróbuj zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw odzieży medycznej online. Pomogą Ci w tym dostępne na stronach sklepów tabele rozmiarów, dzięki którym dobierzesz odpowiedni dla siebie model.