Jaki jest czas oczekiwania na drzwi i z czego to wynika?

Każdy na pewno zgodzi się ze stwierdzeniem, że planując remont lub zmianę wystroju wnętrza, trzeba się wykazać dużą cierpliwością. Kupowanie mebli, sam proces remontowy i wykończeniowy trwa naprawdę długo, jednak nie da się ukryć, że prym wśród najdłuższych dostaw wiodą drzwi. Są one takim elementem, które potwierdzają sentencję: perfekcja wymaga czasu, ponieważ, aby otrzymać w pełni gotowe i pasujące do naszych planów drzwi należy całkiem długo poczekać. Zobaczmy dlaczego. (więcej…)

Jaki wpływ na organizm ma spożycie alkoholu?

Alkohol to substancja, której spożycie wywołuje łatwo zauważalny negatywny wpływ na ludzki organizm. Nawet jej niewielkie dawki oddziałują na układ nerwowy, obniżając jego sprawność. Picie alkoholu powoduje zaburzenia ośrodka ruchu, wpływając na znaczny spadek precyzji wykonywanych gestów. (więcej…)

Kiedy warto skorzystać z pomocy prawnika przy postępowaniach likwidacyjnych dotyczące szkód komunikacyjnych?

Rozwój technologiczny sprawił, że obecnie po drogach na całym świecie porusza się ogromna ilość różnego rodzaju pojazdów. Z tego względu ilość kolizji i wypadków na drogach jest coraz większa, co potwierdzają statystyki. (więcej…)

Medical Progress

Medical Progress jest to pierwsza platforma przeznaczona dla przedsiębiorców z branży medycznej i ubezpieczeniowej oraz osób poszukujących informacji na temat usług medycznych i chorób, chcących skorzystać z porady lekarskiej lub wykupić ubezpieczenie. Na stronie znajdą Państwo nie tylko wnikliwe opisy jednostek chorobowych, ale również odpowiedzi na wiele dręczących Państwa pytań o zdrowie. Wszystkie treści są tworzone od podstaw przez lekarzy – specjalistów w danej dziedzinie, którzy na co dzień zajmują się terapią opisywanych schorzeń. Zachęcamy do odwiedzenia witryny Medical Progress i zapoznania się z jej ofertą.

 

Dane firmy

Adres: Al. Kasztanowa 3a-5 53-125 Wrocław

Telefon:48 730301140

Poczta elektroniczna: biuro@medicalprogress.pl

Adres strony internetowej: https://medicalprogress.pl/

Warzywa z grilla – które będą najsmaczniejsze?

Lato jest najlepszym okresem na grillowanie sezonowych warzyw, które mogą być doskonałym uzupełnieniem mięsnych dań lub głównym daniem posiłku. Dzięki temu sposobowi ich przyrządzenia nie tracą wielu składników odżywczych, uzyskują wyjątkowy smak. Wystarczy odrobina marynaty lub nawet oleju z przyprawami, a posiłek będzie przepyszny, aromatyczny i zdrowy. (więcej…)

Jak dobrać hokery do wnętrza?

Hokery są podstawą wyposażenia każdego baru lub pubu. To po prostu stołek barowy, który jest znany od tysięcy lat.

(więcej…)

Standard IFS Food – kto musi go przestrzegać?

Standard IFS Food to międzynarodowa certyfikacja, pierwotnie opracowana przez stowarzyszenia z Francji, Włoch i Niemiec, która obecnie należy do grupy Międzynarodowych Standardów (International Featured Standards) dotyczących bezpieczeństwa w produkcji i łańcuchu dostaw w sektorach żywności i higieny. W związku z rozwojem marek własnych w sektorze dystrybucji żywności, Federacja Dystrybutorów Niemieckich (HDE), we współpracy z Francuską Federacją Dystrybutorów i Włoskim Stowarzyszeniem Dystrybutorów, opracowała w 2003 r. standard mający na celu ochronę firm poprzez określenie ścisłych kryteriów kwalifikacji i wyboru dostawców. (więcej…)

Jak wygląda handel uprawieniami do emisji w UE?

Handel uprawnieniami do emisji w Unii Europejskiej (ETS), jest to instrument służący do redukcji emisji gazów cieplarnianych przy możliwi najniższych kosztach gospodarczych. Parlament Europejski i Rada Unii Europejskiej przyjęły go w 2003 roku, a w życie wszedł w dniu 1 stycznia 2005 roku. ETS jest także kluczowym elementem polityki Unii Europejskiej na rzecz walki z globalnym ociepleniem. Unijny system handlu uprawnieniami do emisji działa we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz w Islandii, Norwegii i Lichtensteinie. (więcej…)

SDF Parts – niezawodna marka w branży rolniczej

Części zamienne wywodzące się spod logo marki SDF Parts to najwyższa jakość oraz niezawodność działania. Wybierając tego typu produkty można mieć pewność, że części zamienne wykonane będą w najwyższej jakości materiałów, które dają pewność działania oraz najwyższy poziom wydajności. (więcej…)

Gdzie kupić biustonosze bez udziwnień?

Obecnie, sklepy online z odzieżą i bielizną, są uznawane za coraz bardziej popularne i niezastąpione nie tylko w przypadku konieczności zrobienia szybkich zakupów.

(więcej…)

« Starsze