TopKoszulki.pl

 Jeśli poszukujesz prezentu z dla osoby, z którą łączą Cię bliskie relacje, odwiedź sklep internetowy TopKoszulki.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą wysokiej jakości koszulek z nadrukiem. Znajduje tam się modele, dzięki którym w żartobliwy sposób wyznasz swojemu partnerowi lub partnerce, iż jest najlepszy na świecie i tym samym wywołasz u niego bądź niej szczery uśmiech, komplety koszulek dla par i wiele innych. Asortyment obejmuje również koszulki tematyczne dla jubilatów, świąteczne, zestawy koszulek dla całej rodziny i wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i poznania szczegółów.

 

Dane firmy

Adres: ul. Wrocławska 94, 58-306 Wałbrzych

Poczta elektroniczna: kontakt@topkoszulki.pl 

Adres strony internetowej: https://topkoszulki.pl/

Melpe

Melpe to nowoczesne i proste oprogramowanie dla firm, które umożliwia szybkie wystawianie faktur online w różnych językach i walutach w abonamencie 6 zł/miesięcznie. Melpe to oprogramowanie, które może być wykorzystywane do ewidencji kosztów, ewidencji rozrachunków w firmie, planowania sprzedaży, sprawdzania kontrahentów na białej liście podatników, a także do windykacji zalegających z płatnościami kontrahentów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

 

Dane firmy

Adres: ul. Drukarska38, 53-312 Wrocław

Telefon kontaktowy: 48 502 775 919

Poczta: info@melpe.pl

Strona internetowahttps://melpe.pl/

U.B.M. KOTASIŃSKA

Poszukując firmy, która może wyposażyć szpital, przychodnię czy gabinet stomatologiczny warto sprawdzić ofertę firmy U.B.M. Meble Medyczne, która działa na polskim rynku już od dwudziestu jeden lat. Kierując się zdobytym doświadczeniem i wiedzą z życia medycznego oferuje sprzęt najwyższej klasy, który cieszy się uznaniem zarówno ze strony personelu jak i samych pacjentów. W swojej ofercie posiada łóżka medyczne, asystory stomatologiczne, stanowiska laryngologiczne, taborety specjalistyczne oraz stoły do masażu. Swoimi staraniami wypracowała silną markę ze stabilną pozycją na rynku. Na stronie internetowej firmy można znaleźć jej pełną ofertę wraz ze szczegółowymi informacjami.

Dane firmy

Adres: ul. Kresowa 5, 46-100 Namysłów

Telefon: 48 77 412 70 78

Poczta elektroniczna: info@meble-medyczne.pl

Adres strony internetowej: https://www.meble-medyczne.pl/

Surgery Clinic Medgreg

Jeżeli chciałbyś raz na zawsze zerwać z uzależnieniem od alkoholu i szukasz obecnie profesjonalnej pomocy na terenie Irlandii to warto abyś zapoznał się z ofertą godnej polecenia kliniki Surgery Clinic Medgreg, która specjalizuje się w leczeniu alkoholizmu przy użyciu efektywnych metod od wielu lat.

Warto wspomnieć na wstępie, że siedziba wspomnianej firmy znajduje się na terenie miasteczka Thomastown.

Surgery Clinic Medgreg jest to zgrany zespół wysoko wykwalifikowanych, a przede wszystkim doświadczonych chirurgów, którym jako główny cel przyświeca wsparcie pacjentów w ich walce o życie bez nałogu.

 

Dane firmy

Adres: Maudlin Street, Thomastown, Co. Kilkenny, R95 X046, Irlandia

Telefon: 48603724066

Poczta elektroniczna: info@surgeryclinic.co.uk

Adres strony internetowej: https://medgreg.ie/

Stylbud

Stylbud to profesjonalna firma z Wrocławia, która wykona izolację pionową i poziomą fundamentów w atrakcyjnych cenach. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej we Wrocławiu, dzięki czemu oferuje starannie realizowane usługi w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo w ofercie firmy znajdziemy szeroką ofertę z zakresu prac wykończeniowych w tym podwieszania sufitów na terenie Wrocławia oraz okolic. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

 

Dane firmy

Adres: ​ul. Pestalozziego 2 lok. 2, 50-325 Wrocław

Telefon: 602 611 938

Poczta elektroniczna:stylbudwroclaw@onet.eu

Adres strony internetowej: https://stylbudwroc.pl/

Kancelaria Adwokacka Łukasz Węgłowski

Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego to zespół adwokatów, którzy oferują szeroką gamę usług prawnych w Szczecinie. W zakresie czynności przeprowadzanych przez kancelarię znajdziemy usługi dotyczące spraw cywilnych, karnych, spadkowych, gospodarczych, administracyjnych, karno-skarbowych i nie tylko. Firma oprócz siedziby w Szczecinie posiada filię znajdującą się w Kamieniu Pomorskim. Adwokaci aktywnie współpracują także z innymi zespołami adwokatów oraz z komornikami i notariuszami z miast takich jak Warszawa, Olsztyn, Świnoujście, Gdańsk i Poznań.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową firmy.

 

Dane firmy

Adres: ul. Staromłyńska 20/3 (Pl. Orła Białego), 70-561 Szczecin

Telefon: 601 867 542

Poczta elektroniczna: lukasz@weglowski.com.pl

Adres strony internetowej: https://www.adwokat-weglowski.pl/

PM BIKE

Każdy miłośnik jednośladów powinien wyposażyć swój rower w odpowiednie części i akcesoria, które sprawią, że jazda na nim będzie komfortowa, a co najważniejsze w pełni bezpieczna. Wszystkie potrzebne akcesoria i części zapewniające użytkownikom bezawaryjną jazdę można znaleźć w asortymencie sklepu online oraz salonów stacjonarnych w Katowicach i Zabrzu PM BIKE.

W szerokim wachlarzu oferty przedstawianej firmy możesz znaleźć wiele oryginalnych produktów, takich jak między innymi:

  • Bidony i koszyki do bidonów,
  • Czapki, opaski i chusty,
  • Rowery elektryczne crossowe i trekkingowe,
  • Bagażniki,
  • Rowery miejskie: składane, Fitness.

Zapraszamy!

 

Dane firmy

Adres: ul. Wodzisławska 11, 44-200 Rybnik

Telefon: 48 789 300 042

Poczta elektroniczna: sklep@pmbike.pl

Adres strony internetowej: https://pmbike.pl/

DRZWIWROC Drzwi na wymiar i od ręki

Firma DRZWIWROC od wielu lat zajmuje się sprzedażą, dostarczaniem i montowaniem drzwi, dzięki czemu przez swoje doświadczenie i fachowość zdobyła zaufanie klientów i stabilną pozycję na rynku. Dobór odpowiednich drzwi nadaje pomieszczeniu pełni, dlatego podejście do każdego klienta jest indywidualne i profesjonalne. W swojej ofercie DRZWIWROC posiada drzwi szklane, drzwi łazienkowe, pokryte okleiną, drzwi ukryte w ścianie, przylgowe i bezprzylgowe, polskich i zagranicznych producentów. Szeroki wachlarz produktów i znajmość fachowców daje pełną gwarancję zadowolenia, najwyższą jakość wykonania i możliwość dopasowania drzwi do każdego domu.

 

Dane firmy

Adres: Dobrzykowice, ul. Błękitna 8, 55-002 Kamieniec Wrocławski

Telefon: 601199927

Poczta elektroniczna: drzwiwroc@drzwiwroc.pl

Adres strony internetowej: https://www.drzwiwroc.pl/

Ekokarat

Ekokarat to doświadczeni specjaliści, którzy oferują bogaty wybór produktów jubilerskich od wielu lat. Firma zajmuje się dystrybucją wyrobów jubilerskich z dowozem pod wskazany przez Klienta adres. Firma oferuje sprzedaż internetową kolczyków, bransoletek, wyjątkowych obrączek ślubnych, bransoletek i dodatków firmy Pandora, biżuterii firmy Swarovski i wiele innych produktów w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.

Dane firmy

Adres: ul. Konopnickiej 19, 58-500 Jelenia Gór

Telefon: 517 717 631

Poczta elektroniczna: ekokarat@gmail.com

Adres strony internetowej: https://ekokarat.pl/

Kancelaria Radców Prawnych Bartosz Pawelczyk Krzysztof Kozik s.c.

 Mieszcząca się w Poznaniu, Kancelaria Radców Prawnych Pawelczyk Kozik to kompletna pomoc prawna z zakresu danych osobowych, wykraczająca poza zagadnienia dotyczące RODO. Z przepisami dotyczącymi właściwej ochrony danych osobowych mierzą się zarówno podmioty publiczne jak i prywatne, a za­nied­ba­nie właściwego wywiązywania się z nich mo­że skut­ko­wać ne­ga­tyw­ny­mi kon­se­kwen­cja­mi. Dlatego warto skorzystać z pomocy Kancelarii, która oferuje m.in. przeprowadzenie au­dy­tu, opra­co­wa­nie do­ku­men­ta­cji i pro­ce­dur, świad­cze­nie usług In­spek­to­ra Och­ro­ny Da­nych Oso­bo­wych oraz wiele innych usług prawnych. Zapraszamy do poznania szczegółów.

 

Dane firmy

Adres: ul. Różana 13/3, 61-577 Poznań

Telefon: 792 304 042

Poczta elektroniczna: sekretariat@pawelczyk-kozik.pl 

Adres strony internetowej: https://pawelczyk-kozik.pl/

« Starsze