Alfa Direct

Alfa Direct to szkoła językowa wykorzystująca najnowocześniejsze i innowacyjne metody nauczania. Lektorzy uczą języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego czy rosyjskiego. Szkoła oferuje wiele udogodnień dla swoich studentów między innymi dwie darmowe lekcje próbne, 12% zniżki dla studentów, czy dostęp do platformy, dzięki której można powtórzyć bądź utrwalić materiał z lekcji. Wiedza jak ważny jest czas, dlatego zajęcia trwają pełne 50 minut. Aby poznać więcej szczegółów, szkoła zaprasza na swoją stronę internetową.

Dane firmy:

Adres: ul. Starowiejska 6, 61-664 Poznań

Telefon kontaktowy: 61 677 32 27

Poczta: biuro.winogrady@alfadirect.pl

Strona Internetowa: https://www.alfadirect.pl/

4 imprezy okolicznościowe które warto urządzić w restauracji

Imprezy okolicznościowe są wyjątkową okazją do spędzenia czasu z najbliższymi osobami, niemniej jednak potrafią przysporzyć dużej ilości stresu, jeśli chodzi o sprawy związane z organizacją. (więcej…)

Jak wypromować nowo otwarty sklep?

Reklama jest niezwykle ważna w promowaniu własnego biznesu. Świadomość konieczności inwestowania w szeroko pojętą promocję jest powszechna wśród przedsiębiorców. (więcej…)

Wpływ opakowania na wrażenia zakupowe odbiorcy

Podczas zakupów konsumenci kierują się wieloma różnymi czynnikami, które decydują o tym czy zakupią oni dany produkt, czy też nie. (więcej…)

Jak wybrać odpowiednie studio tatuażu?

Podjęcie decyzji o wykonaniu tatuażu, jak i wybór wzoru dziary powinny zostać dobrze przemyślane. To jednak nie jedyne wybory przed którymi musi stanąć osoba planująca wytatuowanie się. (więcej…)

Złap końcówkę lata w Karkonoszach!

Wypoczynek w Karkonoszach to doskonały pomysł na wykorzystanie ostatnich ciepłych podrygów tego roku. (więcej…)

Easyway – czy metoda Allena Carra jest skuteczna przy alkoholizmie?

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że wyjście z uzależnienia jest żmudnym procesem, raczej nie ziści się z dnia na dzień i najczęściej wymaga specjalistycznej pomocy. Dlatego nazwa “Easyway” (dosłowne tłumaczenie z języka angielskiego: łatwa droga) dla terapii uzależnień może dziwić i wzbudzać wątpliwości. (więcej…)

Czy telefon z abonamentem się opłaca?

Od pewnego czasu coraz więcej osób decyduje się na podpisanie umowy z abonamentem na telefon. Praktyka osobnego zakupu telefonu i karty SIM odchodzi tym samym do lamusa. (więcej…)

Kiedy wystawia się fakturę korygującą?

Faktura korygująca jest specyficznym dokumentem, którego zadaniem jest stwierdzenie stanu faktycznego i skorygowanie informacji na fakturze pierwotnej. (więcej…)

Naprawa laptopów – najczęstsze awarie

Laptopy, stanowiąc narzędzie pracy lub nauki, często eksploatowane są w sposób niezwykle aktywny. (więcej…)

« Starsze