Menu

Innowacja w świecie okularów – soczewki Transitions


Szukasz nowego rozwiązania, które pomogłoby Ci widzieć poprawnie? A może zależy Ci na najbardziej zaawansowanych propozycjach, dzięki którym wada wzroku nie przeszkadza w codziennych obowiązkach?

Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem, w którym przedstawiamy soczewki Transitions. Piszemy o ich zaletach i cechach charakterystycznych oraz o tym, w jaki sposób działają i kiedy się sprawdzają. Oto co warto wiedzieć na ich temat.

Charakterystyka soczewek Transitions

szkła Transitions

Jeśli chodzi o soczewki okularowe, wybór jest duży, ale nie wszystkie są przeznaczone do noszenia non stop, ponieważ nie sprawdzają się w niektórych warunkach świetlnych. Soczewki Transitions zaś są przystosowane do światła. Jest to możliwe dzięki temu, że wykorzystano w nich technologię fotochromową, dzięki której struktura cząsteczek znajdujących się w soczewkach ulega transformacji pod wpływem światła.

Co to oznacza? Kiedy osoba mająca założone okulary z takimi soczewkami znajduje się w zacienionym miejscu, a następnie wychodzi z niego i wkracza w miejsce wypełnione światłem z promieniami UV, soczewki stopniowo zaczynają zmieniać swój kolor na ciemniejszy.

W zależności od tego, jak silne jest światło, soczewki przybierają daną barwę, dostosowując się do siły promieniowania. Kiedy osoba wchodzi do nieco ciemniejszego pomieszczenia, soczewki z powrotem stają się jaśniejsze zgodnie z tą samą zasadą. Jest to niezwykle wygodne dla każdego, kogo światło słoneczne bardzo razi i uniemożliwia swobodne patrzenie, co z kolei często wpływa również na ogólne samopoczucie. Soczewki Transitionsstanowią nowoczesne rozwiązanie dla każdej wymagającej osoby.

Działanie soczewek okularowych

Nosząc soczewki Transitions, nie musisz przejmować się tym, czy będziesz widzieć wyraźnie. Pomimo mechanizmu zaciemniającego, obraz jest przejrzysty. Jeśli chodzi o wygląd warstwy zaciemniającej, nie występują w niej żadne przerwy, dzięki czemu cała soczewka jest chroniona przed promieniami, a okulary wyglądają stylowo.

soczewki Transitions

Jeśli zastanawiasz się, czy okulary z takimi soczewkami mogą być noszone jako zamienniki okularów przeciwsłonecznych, odpowiedź brzmi: jak najbardziej. Inwestując w okulary z soczewkami Transitions, zapewniasz sobie ogromny komfort. Po pierwsze dlatego, że nie musisz nosić przy sobie drugiej pary okularów na zmianę, ponieważ możesz wychodzić na słońce w tych samych, w których przebywasz wewnątrz budynków.

Drugim powodem jest to, że mając założone okulary z soczewkami Transitions nie musisz przejmować się tym, jak silne może być słońce na zewnątrz – jeśli występuje u Ciebie znaczna wrażliwość na światło słoneczne, okulary te pozwolą Ci na zachowanie spokoju.

Noszenie okularów z soczewkami Transitions jest szczególnie wygodne dla osób, które dużo pracują w terenie i w ciągu dnia napotykają na zmiany natężenia promieni słonecznych oraz wszelkie zmiany pogody. Zakładając takie okulary, możesz przestać zwracać uwagę na pogodę i nie będzie ona Ci przeszkadzała w wykonywaniu obowiązków.

Stylowe okulary

Pomimo tego, że najważniejsze w soczewkach Transitions jest ich działanie przeciwko promieniom UV, warto zwrócić uwagę również na wygląd okularów z tymi soczewkami. Jeśli zastanawiasz się, czy ich fotochromowa technologia w jakiś sposób oddziałuje na wygląd całych okularów, to oprócz oczywistej zmiany kolorów soczewki okulary te prezentują się tak samo, jak klasyczne modele. Dzięki temu z łatwością dopasujesz takie oprawy, w jakich czujesz się dobrze, a oprócz tego możesz wybrać paletę kolorów, która będzie widoczna podczas działania cząsteczek. Dodatkową zaletą takich soczewek jest to, że

Soczewki Transitions są dostępne w ofercie firmy American Lens. Powyższy artykuł powstał dzięki współpracy ze specjalistami.

Parse error: syntax error, unexpected 'mythemeshop' (T_STRING) in /home/ltbseo31/domains/mejdinpoland.pl/public_html/wp-content/themes/monospace/comments.php on line 14