Global Therapy

Global Therapy

Global Therapy to nowoczesny gabinet fizjoterapeutyczny, którego założycielem jest profesjonalny fizjoterapeuta Grzegorz Tokarczyk. Global Therapy to miejsce, gdzie każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i wszelkie zabiegi są ściśle dostosowane do schorzeń bólowych pacjenta, eliminując w ten sposób powstawanie dodatkowych powikłań, jak w przypadku wielu tego typu innych gabinetów. Grzegorz Tokarczyk dba o to by pacjent czuł się otoczony opieką od pierwszego kontaktu z nim, dlatego przeprowadza na wstępie dokładny wywiad oraz przeprowadza dokładne badania, po czym dobiera odpowiedni tok leczenia do danego pacjenta.

Oferowane przez Global Therapy zabiegi to przede wszystkim masaż klasyczny oraz masaż leczniczy, które mają istotne przełożenie na funkcjonowanie wielu osób, które dotknęły dolegliwości związane z bólem okolic kręgosłupa spowodowane niekorzystnym trybem życia, czy też nieodpowiednią pracą.

Global Therapy oprócz zabiegów manualnych z odpowiednim sprzętem w gabinecie przy ulicy Piławskiej we Wrocławiu oferuje również dojazd do klienta, który nie ma możliwości wstawienia się w gabinecie.

Wiele osób które zmagały się z silnym bólem okolic kręgosłupa zaufało specjaliście jakim jest Grzegorz Tokarczyk i zapomniało o swoich schorzeniach raz na zawsze. Zrób to i Ty a przekonasz się, że niewiele potrzeba, by odzyskać komfort życia bez bólu!

Dane firmy

Adres: ul. Pilawska 18, 50-538 Wrocław

Telefon: +48 696 849 783

Poczta elektroniczna: globaltherapy06@gmail.com

Adres strony internetowej: https://globaltherapy.pl/