Kabiny prysznicowe SeaHorse i Durasan

Kabiny prysznicowe SeaHorse i Durasan

Kabiny prysznicowe wyjątkowo dobrym rozwiązaniem zarówno w niewielkich łazienkach jak i w tych cechujących się większymi rozmiarami. Wiele osób decyduję się na jednoczesny zakup i wanny i kabiny co sprawia, że zależnie od potrzeb mogą oni skorzystać z dogodnej formy kąpieli. Obecnie w sklepach można znaleźć różnorodne modele kabin prysznicowych. Wyjątkowe produkty są dostępne przede wszystkim w sklepie SeaHorse i Durasan. Ekskluzywne kabiny prysznicowe, cechujące się bogactwem dodatków z pewnością zachwycą każdego, a dzięki szerokiej gamie modeli z łatwością można dobrać odpowiednią wielkość i kształt brodzika do danej przestrzeni.

Durasan – kabiny prysznicowe do każdej łazienki

kabina prysznicowa

Firma Durasan oferuje różnorodne kabiny prysznicowe zarówno cechujące się prostą budową jak i i ekskluzywnie wyposażone w hydromasaże modele. Przykładem podstawowej kabiny może być kabina prysznicowa Palermo 120 x80 cm. Jest to popularny produkt, który dzięki swoim uniwersalnym wymiarom gwarantuje komfort użytkowania nawet w bardzo niewielkich łazienkach. Kabina wykonana jest z chromowanych profili oraz posiada szkło o grubości 6 mm, które jest przyciemniane.

Kabina ta osadzona jest na niskim brodziku, który został wyprodukowany w Polsce. Ponadto do zestawu dołączony został podwójny metalowy uchwyt, a dzięki zawieszeniu drzwi na rolkach nie blokują się one nawet podczas intensywnej eksploatacji. Kabina prysznicowa Palermo cieszy się zainteresowaniem ze względu na swój minimalistyczny wygląd, który będzie dobrze prezentował się w każdym wnętrzu. Funkcjonalne wykonanie sprawia, że kabina ta doskonale sprawdzi się we wszelkich warunkach i będzie służyła przez wiele lat. Kabina prysznicowa Rio WS120 jest również modelem proponowany przez markę Durasan. Model ten jest ekskluzywny, wyposażony w oświetlenie LED nagłośnienie oraz hydromasaż. Możliwe jest wybranie wersji lewej i prawej, a rozmiary kabiny wynoszą 120x80x220 cm. Kabina wyposażona jest w dotykowy panel sterowania, oświetlenie LED oraz wysoki brodzik.

 

SeaHorse – elegancki minimalizm.

Marka SeaHorse zajmująca się produkcją kabin prysznicowych wyróżnia się na tle pozostałych przedsiębiorstw wyjątkową stylistyką klasycznych modeli, które zachwycają subtelnym wykończeniem oraz trafnym doborem wykorzystanych materiałów. Przykładem może być kabina kwadratowa bezprofilowa z drzwiami BK122 z serii Fresh Line. Wymiar brodzika w tym modelu wynosi 90×90 cm, grubość szkła 6 mm, a wysokość 195 cm. Istnieje również możliwości wybrania wersji zarówno lewo- jak i prawostronnej. Kabina prysznicowa marki SeaHorse BK122 jest nowoczesnym modelem pasującym zarówno do klasycznych jak i innowacyjnych, awangardowych wnętrz. Prosta budowa sprawia, że łazienka, w której zostanie zamontowany ów model, z pewnością będzie wyglądała na znacznie bardziej przestrzenną i uporządkowaną. Interesującą kabiną prysznicową serii Fresh Line jest również model asymetryczny, prostokątny BK247. Model ten ten cechuje się specyficzną konstrukcją drzwi, która umożliwia ustawienie ich we wnętrzu. Jest to wyjątkowo dobre rozwiązanie w sytuacji gdy w łazience jest niewiele miejsca. Ponadto zostały zastosowane nowoczesne zawiasy kabiny, które uniemożliwiają osadzanie się zanieczyszczeń i znacznie ułatwiają utrzymanie czystości w kabinie.

Najbardziej popularną serią kabin marki SeaHorse jest seria Sigma. To właśnie w tej  linii znajdziemy tradycyjne, standardowe kabiny prysznicowe cechujące się wysoką jakością wykonania oraz eleganckim wyglądem. Najchętniej wybieranym modelem jest kabina półokrągła wysoka od grubości szkła 5 mm oraz wysokości 185 cm. Jest to model standardowy, który cechuje się wysoką uniwersalnością zarówno ze względu wyglądu jak i rozmiarów.