Polecane produkty marki Morphe

Polecane produkty marki Morphe

Morphe to jedna z tych marek, które zawdzięczają swoją popularność rosnącej nieustannie grupie wizażystów – amatorów, którzy działając na platformach takich jak YouTube czy Instagram nie tylko budują własną karierę w branży kosmetycznej, ale też z chęcią promują uwielbiane przez siebie kosmetyki i akcesoria do makijażu. Morphe jest przy tym marką przyjazną portfelowi – za kilkanaście, maksymalnie kilkadziesiąt złotych można dostać tu naprawdę dobrej jakości akcesoria i kosmetyki niedostępne w tradycyjnych polskich drogeriach. Na jakie produkty warto zwrócić uwagę przeglądając ofertę amerykańskiej marki? Oto nasze top 5 produktów Morphe!

Pędzle do makijażu Morphe

Pędzel Morphe Brushes - M509 Deluxe Pointed Blender - pędzel do rozświetlacza

Pędzel Morphe Brushes – M509 Deluxe Pointed Blender – pędzel do rozświetlacza

Pierwszym i zdecydowanie najważniejszym elementem oferty marki są bez wątpienia przystępne cenowo, choć oferujące niezwykle wysoką jakość wykonania pędzle do makijażu, na których punkcie oszalał w ubiegłym roku cały kosmetyczny świat. Zarówno profesjonalni wizażyści, jak i początkujący dopiero makijażyści i amatorzy docenili wysiłek, jaki Morphe włożyło w przygotowanie solidnych, dorównujących jakością najlepszym markom pędzli przygotowanych z myślą o każdym pojedynczym elemencie makijażu.

Pomadki w płynie Morphe Liquid Lipstic

Jeśli mielibyśmy znaleźć jedną formułę, która w ostatnich latach całkowicie zdominowała świat kosmetyków kolorowych, z pewnością byłyby nią płynne pomadki. Matowe lub satynowe, z wyrazistymi kolorami, pełnym wykończeniem i formułą, która nie ściera się z ust po pierwszym kontakcie z kubkiem kawy – od pomadek w płynie wymaga się wiele, a te od Morphe spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek!

Palety cieni Morphe x Jaclyn Hill

Jaclyn to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych, najbardziej rozpoznawalnych wizażystek w sieci i jedna z tych, które zasłynęły ciekawymi kolaboracjami z wpływowymi markami świata kosmetycznego. Przygotowane przez nią we współpracy z Morphe palety cieni do powiek to aż 4 zestawy niespotykanych dotąd w ofercie marki kolorów dobranych do siebie tak, byś mogła stworzyć wiele niepowtarzalnych wariantów makijażu korzystając z jednej tylko palety. W kolekcji znalazła się opcja złota, fioletów, zieleni oraz odcieni czerwieni i pomarańczy. W sam raz na każdą porę roku.

Cienie do powiek Morphe

Pozostając w tematyce cieni, Morphe to kolejna marka która postawiła na samodzielne budowanie palet i udostępniła swoim fankom możliwość zakupu pojedynczych cieni do powiek w poręcznych kasetkach, które z powodzeniem umieścisz w palecie magnetycznej. Przekrój dostępnych w ofercie kolorów jest tak szeroki, że właściwie trudno spodziewać się trudności ze znalezieniem nawet najbardziej odważnego, szalonego koloru. Od matowych beży, przez intensywne zielenie, po błyszczące złoto, srebro i brokaty we wszystkich kolorach tęczy – Morphe wie, jak przygotować Cię na każdą okazję.

Podkłady i korektory Morphe

Choć marka istnieje na rynku stosunkowo krótko, jej podkłady i korektory do twarzy szybko zyskały popularność wśród profesjonalnych wizażystów i amatorów makijażu. Dostępne w formie palet produkty doskonale sprawdzą się przy pracy z różnymi odcieniami skóry, a jednocześnie spiszą się przy naturalnym konturowaniu twarzy. Palety podzielone są tu kolorami oraz tonami, tak by dopasować się zarówno do pań o bladej, ciepłej karnacji, jak i tych o ciemniejszej, ale chłodniejszej cerze. Morphe nie ogranicza Cię w wyborze kosmetyków, dając szansę znalezienia tego, czego inne marki nie są w stanie dziś zaoferować.

Morphe to bardzo wszechstronna marka kosmetyczna, która swoim nastawieniem, filozofią i marketingiem odzwierciedla dynamikę młodego pokolenia i to, co na co dzień reprezentują sobą mieszkańcy słonecznego Los Angeles. Luz, zabawa, trendy – Morphe wie, gdzie warto być i jak się na tą okazję pomalować.